Neden Sanal Ansiklopedi

Sanal ansiklopedi ailesi olarak sanal dünyada bulunan bilgi kirliliğini bir nebze olsun azaltmak adına attığımız bu adım bilgiye aç kullanıcılarımızın ilgisini çekeceğine inanıyoruz. Doğru bilgi paylaşımı konusunda hassas bir yapıya sahip olacak Sanal Ansiklopedi sayfalarında paylaşılan bilgiler kaynakları ile birlikte verileceğinden dolayı gönül rahatlığı ile bilgilerimizin doğruluğunu teyit edebilirsiniz.

Sanal Ansiklopedi dediğimiz zaman aslında oldukça büyük bir yelpazeye ile karşılaşıyoruz. Kesinlikle böyle bir sitenin sanal ortamda olmazsa olmazı olduğunu düşünüyorum. Ziyaretçilerimizi istekleri doğrultusunda hazırlayacağımız farklı kategorilerimiz ve sayfalarımız ile bütün kesimlere hitap etmeyi planlıyoruz.Yakın tarih ile alakalı güncel konuları incelediğimiz farklı kategoriler hafızanızı tazeleyecektir. Ayrıca geçmişte yaşanmış birçok farklı tarihsel olayı sizler ile paylaşmayı planlıyoruz.

Genel bilgi paylaşım sitesi olarak tasarladığımız Sanal ansiklopedi sayfalarında ayrıca Büyük Larousse ansiklopedisi ve Meydan Larousse Ansiklopedisi gibi oldukça farklı birçok nadide ansiklopedileri ve ünlü düşünürlerin sözlerinden bazılarını paylaşarak doğru ve gerçek bilgileri okuyucularımız ile paylaşarak ziyaretçilerimizin sanal da bulunan bilgi kirliliğinden kurtularak gerçek bilgi sitesine kavuşmasını planlamaktayız.

Sidebar